Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem strony. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kobierzec Kasztelan - terakota
[UNIKAT]

0,00zł


Dostępne opcje:

Przepiękny perski kobierzec z XVII-wiecznej rodziny tapis polonaise będący pierwowzorem dywanu Kasztelan znajduje się w zbiorach Muzeum Narodowego w Monachium. W centrum dywanu Kasztelan znajduje się kwiatowa rozeta otoczona feerią lancetowatych liści, palmetek, pąków kwiatowych, chińskich obłoczków, wijących się gałązek i perskich ozdobników. Kobierzec w kolorze: terakota. Ceny i rozmiary widoczne są w rozwijanym okienku. Materiał: wełna UWAGA - PRODUKT JEST WYKONYWANY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE. ZAKUP TEGO UNIKATOWEGO MODELU WYMAGA WPŁACENIA ZALICZKI W WYSOKOŚCI 50% WARTOŚCI. PO OTRZYMANIU WPŁATY PRZYSTĘPUJEMY DO REALIZACJI ZAMÓWIENIA. TERMIN REALIZACJI WYNOSI OD 30 DO 90 DNI OD MOMENTU OTRZYMANIA ZALICZKI.

Wnętrza do sesji zdjęciowej Królewskich Kobierców Polskich udostępniło Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy, Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku, www.muzeum.bialystok.pl

Recenzje