Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem strony. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kobierzec Ordynat -brązowy
[UNIKAT]

0,00zł


Dostępne opcje:

Dywan inspirowany autentycznym kobiercem tzw. polskim, utkanym w dawnej stolicy Persji, Isfahanie. brązowy Kobierzec ten wykonany jest z jedwabiu, broszowanego złotą i srebrną nicią. Obecnie znajduje się w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie. Dywan Ordynat wyróżnia dekoracyjne, dynamiczne centrum z wyraźnie zaznaczonym elementem w kształcie rombu, wypełnionym roślinnymi ornamentami i okazała rama. Dywan w kolorach: burgund, sahara, brązowy. Ceny i rozmiary widoczne są w rozwijanym okienku. Materiał: wełna UWAGA - PRODUKT JEST WYKONYWANY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE. ZAKUP TEGO UNIKATOWEGO MODELU WYMAGA WPŁACENIA ZALICZKI W WYSOKOŚCI 50% WARTOŚCI. PO OTRZYMANIU WPŁATY PRZYSTĘPUJEMY DO REALIZACJI ZAMÓWIENIA. TERMIN REALIZACJI WYNOSI OD 30 DO 90 DNI OD MOMENTU OTRZYMANIA ZALICZKI.

Wnętrza do sesji zdjęciowej Królewskich Kobierców Polskich udostępniło Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy, Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku, www.muzeum.bialystok.pl

Recenzje